Post Affiliate Pro (6.x-1.3) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Date
da: Dato

en: Parent
da: Overordnet element

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Total
da: I alt

en: Amount
da: Beløb

en: Approved
da: Godkendt

en: Pending
da: Afventer

en: Product
da: Produkt

en: Order ID
da: Ordre ID

en: Reports
da: Rapporter
