Post Affiliate Pro (6.x-1.3) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Date
fa: تاریخ

en: Parent
fa: والد

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Total
fa: مجموع

en: Amount
fa: مقدار

en: Approved
fa: تایید شده

en: Pending
fa: معلق

en: Declined
fa: رد شده

en: Product
fa: محصول

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: Order ID
fa: شناسه سفارش

en: Reports
fa: گزارش‌ها
