Post Affiliate Pro (6.x-1.3) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Date
fil: Petsa

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Reports
fil: Mga ulat
