Post Affiliate Pro (6.x-1.3) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Date
gu: તારીખ

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Approved
gu: મંજૂર

en: Reports
gu: અહેવાલો
