Post Affiliate Pro (6.x-1.3) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Date
hi: तारीख

en: Parent
hi: मूल जनक

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Total
hi: कुल

en: Approved
hi: स्वीकृत

en: Reports
hi: रपट
