Post Affiliate Pro (6.x-1.3) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Status
is: Staða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Date
is: Dagsetning

en: Parent
is: Foreldri

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Total
is: Samtals

en: Amount
is: Upphæð

en: Approved
is: Samþykkt

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Product
is: Vara

en: Reports
is: Skýrslur
