Post Affiliate Pro (6.x-1.3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Date
kk: Датасы

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Reports
kk: Есептер
