Post Affiliate Pro (6.x-1.3) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Parent
ku: باوان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان
