Post Affiliate Pro (6.x-1.3) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Date
lt: Data

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Total
lt: Iš viso

en: Amount
lt: Suma

en: Pending
lt: Laukiama

en: Product
lt: Prekė

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Reports
lt: Ataskaitos
