Post Affiliate Pro (6.x-1.3) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Date
mr: दिनांक

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Total
mr: एकूण

en: Reports
mr: अहवाल
