Post Affiliate Pro (6.x-1.3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Approved
my: ခွင့်ပြုပြီး

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ
