Post Affiliate Pro (6.x-1.3) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Date
ps: نيټه

en: Parent
ps: پلرين

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Approved
ps: منل شوي

en: Reports
ps: راپورونه
