Post Affiliate Pro (6.x-1.3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Date
pt: Data

en: Parent
pt: Pai

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Amount
pt: Quantia

en: Approved
pt: Aprovado

en: Pending
pt: Pendente

en: Reports
pt: Relatórios
