Post Affiliate Pro (6.x-1.3) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Date
sl: Datum

en: Parent
sl: starš

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Pending
sl: Čaka

en: Reports
sl: Poročila
