Post Affiliate Pro (6.x-1.3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Date
ur: تاریخ

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام
