Post Affiliate Pro (6.x-1.3) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Parent
vi: Cấp trên

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Total
vi: Tổng

en: Amount
vi: Số lượng

en: Approved
vi: Đã chấp thuận

en: Pending
vi: Đang treo

en: Declined
vi: Bị từ chối

en: Product
vi: Sản phẩm

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: Order ID
vi: ID đơn hàng

en: Reports
vi: Báo cáo
