Post Affiliate Pro (6.x-1.4) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Date
de: Datum

en: Parent
de: Übergeordnet

en: Settings
de: Einstellungen

en: Total
de: Gesamt

en: Amount
de: Betrag

en: Approved
de: Bestätigt

en: Pending
de: Ausstehend

en: Declined
de: Abgelehnt

en: Product
de: Produkt

en: Affiliates
de: Partner

en: Order ID
de: Bestellnummer

en: Reports
de: Berichte

en: Commission
de: Provison

en: UserId
de: Benutzer-ID

en: Block content
de: Inhalt blockieren
