Post Affiliate Pro (6.x-1.4) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Date
eo: Dato

en: Parent
eo: Patro

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Reports
eo: Raportoj
