Post Affiliate Pro (6.x-1.4) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Date
id: Tanggal

en: Parent
id: Induk

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Amount
id: Jumlah

en: Approved
id: Disetujui

en: Pending
id: Tertunda

en: Product
id: Produk

en: Reports
id: Laporan
