Post Affiliate Pro (6.x-1.4) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Date
nl: Datum

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Total
nl: Totaal

en: Amount
nl: Bedrag

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: Pending
nl: In afwachting

en: Declined
nl: Afgewezen

en: Affiliates
nl: Geassocieerden

en: Order ID
nl: Bestelling-ID

en: Reports
nl: Rapporten

en: Thank You for shopping.
nl: Bedankt u voor uw bezoek.
