Post Affiliate Pro (6.x-1.4) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Date
oc: Data

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Amount
oc: Montant

en: Approved
oc: Aprovat

en: Pending
oc: En espèra

en: Product
oc: Produit

en: Reports
oc: Rapòrts
