Post Affiliate Pro (6.x-1.4) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Status
os: Статус

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Date
os: Датæ

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
