Post Affiliate Pro (6.x-1.4) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Date
pt: Data

en: Parent
pt: Superior

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Amount
pt: Valor

en: Approved
pt: Aprovado

en: Pending
pt: Pendente

en: Declined
pt: Recusar

en: Product
pt: Produto

en: Affiliates
pt: Afiliados

en: Order ID
pt: ID do pedido

en: Reports
pt: Relatórios

en: Commission
pt: Comissão
