Post Affiliate Pro (6.x-1.4) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Date
ro: Data

en: Parent
ro: Părinte

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Amount
ro: Suma

en: Approved
ro: Aprobat

en: Pending
ro: În așteptare

en: Product
ro: Produs

en: Order ID
ro: ID comandă

en: Reports
ro: Rapoarte
