Post Affiliate Pro (6.x-1.4) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: Reports
si: වාර්තා
