Post Affiliate Pro (6.x-1.4) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Date
sk: Dátum

en: Parent
sk: Nadradený

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Total
sk: Celkom

en: Amount
sk: Množstvo

en: Approved
sk: Schválené

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Declined
sk: Zamietnuté

en: Product
sk: Produkt

en: Order ID
sk: ID objednávky

en: Reports
sk: Hlásenia
