Post Affiliate Pro (6.x-1.4) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Date
sq: Data

en: Parent
sq: Prindi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Reports
sq: Raportet
