Post Affiliate Pro (6.x-1.4) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Date
sr: Датум

en: Parent
sr: Надређен

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Total
sr: Укупно

en: Reports
sr: Извештаји
