Post Affiliate Pro (6.x-1.3) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Status
fr: État

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Amount
fr: Montant

en: Approved
fr: Approuvé

en: Pending
fr: En attente

en: Declined
fr: Refusé

en: Product
fr: Produit

en: Affiliates
fr: Affiliés

en: Order ID
fr: Identifiant de la commande

en: Reports
fr: Rapports
