Post Affiliate Pro (6.x-1.3) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Date
ja: 日付

en: Parent
ja: 親

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Total
ja: 合計

en: Amount
ja: 量

en: Approved
ja: 承認済み

en: Pending
ja: 処理待ち

en: Declined
ja: 拒否

en: Product
ja: 商品

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: Order ID
ja: 注文ID

en: Reports
ja: レポート
