Post Affiliate Pro (6.x-1.3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Date
ka: თარიღი

en: Parent
ka: მშობელი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი
