Post Affiliate Pro (6.x-1.4) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Date
ne: मिति

en: Parent
ne: मूल

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू
