Ubercart Price Per Role (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Submit
da: Indsend

en: Attribute
da: Attribut

en: Enable
da: Aktivér

en: Weight
da: Vægt

en: Role
da: Rolle

en: Option
da: Valgmulighed

en: Default price
da: Standardpris

en: This attribute does not have any options.
da: Denne attribut har ingen valgmuligheder.

en: This product does not have any attributes.
da: Denne vare har ingen attributter.
