Ubercart Price Per Role (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Submit
it: Invia

en: Attribute
it: Attributo

en: Enable
it: Abilita

en: Weight
it: Peso

en: Role
it: Ruolo

en: Option
it: Opzione

en: Default price
it: Prezzo predefinito

en: This attribute does not have any options.
it: Questo attributo non ha alcuna opzione.

en: This product does not have any attributes.
it: Questo prodotto non ha nessun attributo.
