Ubercart Price Per Role (6.x-1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Submit
kk: Жіберу

en: Attribute
kk: Атрибут

en: Enable
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы
