Ubercart Price Per Role (6.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Attribute
mr: गुणधर्म

en: Enable
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य
