Ubercart Price Per Role (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Submit
tr: Gönder

en: Attribute
tr: Nitelik

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Role
tr: Rol

en: Option
tr: Seçenek

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Default price
tr: Öntanımlı fiyat
