Ubercart Price Per Role (6.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Attribute
ka: ატრიბუტი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Weight
ka: წონა

en: Role
ka: როლი
