Ubercart Price Per Role (6.x-1.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Submit
pt: Enviar

en: Attribute
pt: Atributo

en: Enable
pt: Habilitar

en: Weight
pt: Peso

en: Role
pt: Papel

en: Option
pt: Opção

en: Default price
pt: Preço padrão

en: This product does not have any attributes.
pt: Este produto não tem atributos.
