Ubercart Price Per Role (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Submit
ru: Отправить

en: Attribute
ru: Атрибут

en: Enable
ru: Включить

en: Weight
ru: Вес

en: Role
ru: Роль

en: Option
ru: Опция

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Default price
ru: Цена по умолчанию

en: This attribute does not have any options.
ru: Данный атрибут не имеет параметров.

en: This product does not have any attributes.
ru: Данный товар не имеет атрибутов.
