Ubercart Price List (6.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: view
af: bekyk

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: edit
af: redigeer

en: View
af: Wys

en: The name %name is already taken.
af: Die naam %name is reeds geneem.
