Ubercart Price List (6.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: List
am: ዝርዝር

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: edit
am: አስተካክል

en: View
am: ትይታ
