Ubercart Price List (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: delete
ar: احذف

en: Delete
ar: احذف

en: Operations
ar: العمليات

en: List
ar: القائمة

en: view
ar: اعرض

en: Edit
ar: حرر

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: edit
ar: تحرير

en: View
ar: عرض

en: The name %name is already taken.
ar: الاسم %name مستخدم بالفعل.
