Ubercart Price List (6.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: view
cs: zobrazit

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: edit
cs: upravit

en: View
cs: Zobrazit

en: Example
cs: Příklad

en: The name %name is already taken.
cs: Jméno %name je již obsazeno.
