Ubercart Price List (6.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: view
cy: gweld

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: edit
cy: golygu

en: View
cy: Gweld

en: The name %name is already taken.
cy: Mae enw %name wedi ei gymryd yn barod.
