Ubercart Price List (6.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: edit
et: muuda

en: View
et: Vaata

en: The name %name is already taken.
et: Nimi %name on juba võetud.
