Ubercart Price List (6.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: view
hu: megtekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: edit
hu: szerkesztés

en: View
hu: Megtekintés

en: Example
hu: Példa

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: The name %name is already taken.
hu: %name felhasználónév már foglalt.

en: You must enter a name.
hu: Meg kell adni egy nevet.
