Ubercart Price List (6.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Perintah

en: List
id: Daftar

en: view
id: lihat

en: This action cannot be undone.
id: Perintah ini tidak bisa dikembalikan.

en: View
id: Lihat

en: The name %name is already taken.
id: Nama %name sudah digunakan.
