Ubercart Price List (6.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: delete
ro: şterge

en: Delete
ro: Şterge

en: Operations
ro: Operaţii

en: List
ro: Lista

en: view
ro: afişează

en: Edit
ro: Modifică

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: edit
ro: modifică

en: View
ro: Afişează

en: Example
ro: Exemplu

en: The name %name is already taken.
ro: Numele %name este folosit deja.
