Ubercart Price List (6.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: edit
sk: upraviť

en: View
sk: Zobraziť

en: Example
sk: Príklad

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: The name %name is already taken.
sk: Meno %name je už obsadené.
